bel ons
Ons Team

Wij van all4people

Wij pakken de zaken anders aan. Verwacht van ons geen dure woorden en ingewikkelde termen. Als we heel eerlijk zijn: we houden niet van gedoe, gezeur of gerommel.

In plaats van die 3 G’s, hanteren wij liever de 4 P’s:
✓ Persoonlijke Interesse
✓ Praktisch
✓ Perspectief
✓ Prijs/Kwaliteit in een gezonde verhouding

All4people helpt bedrijven op een nuchtere wijze bij HR, Verzuim, Outplacement, Tweede Spoor en Loopbaanbegeleiding. Omdat we kennis hebben van het gehele pallet, kunnen we totale ontzorging bieden op alle HR-thema’s.

all4people Klein

Annemiek Klein

Casemanager verzuim | loopbaancoach
+31 6 41 90 32 00
Annemiek.klein@all4people.nl
Pascale Cuny all4people

Pascale Cuny

HR-Adviseur | Casemanager verzuim
+31 6 18 80 13 22
pascale.cuny@all4people.nl

Angelique van Gils

Loopbaancoach | 2eSpoor
+31 6 16 13 87 43
angelique.vangils@all4people.nl

Mandy Vorsteveld

Loopbaancoach | 2eSpoor | Casemanager verzuim
+31 6 29 53 25 26
Mandy.vorsteveld@all4people.nl
Tim Ficken all4people

Tim Ficken

Medewerker HR, verzuim en re-integratie
+31 6 38634289
Tim.ficken@all4people.nl

Tomas de Rooij

Casemanager verzuim | HR adviseur
+31 6 41 97 62 97
tomas.derooij@all4peolel.nl

Caroline Oudakker

Loopbaancoach
+31 6 53 68 41 26
Caroline.oudakker@all4people.nl

Roy Jansen

Loopbaancoach
+31 6 39 54 85 42
roy.jansen@all4people.nl
Nicole Swinkels all4people

Nicole Swinkels

Loopbaancoach | teamcoach
+31 6 29 52 50 57
nicole.swinkels@all4people.nl
Jan Roovers all4people

Jan Roovers

Loopbaancoach | trainer
+31 11 34 60 29
jan.roovers@all4people.nl

Pierre Zant

Loopbaancoach
+31 6 49 65 35 08
pierre.zant@all4people.nl

Sandra Mostert

Coach | Adviseur | Trainer
+31 6 47 16 36 65
Sandra.mostert@all4people.nl

Joop Schuurmans

Loopbaancoach | Trainer
+31 6 38 59 12 36
joop.schuurmans@all4people.nl

Rob van Rijswijk

Bedrijfsarts
+31 850293949
contact@all4people.nl

Aphra Rekker

Arbeidsdeskundige
+31 6 46 38 06 96
contact@all4people.nl

Tahir Oppier

Bedrijfsarts
+31 850293949
contact@all4people.nl

Guus Zurel

Bedrijfsarts
+31 850293949
contact@all4people.nl

Coert van Caem

Accountmanagement
+31 6 29 17 06 85
Coert.vancaem@all4people.nl

Tim Thijssen

Arbeidsdeskundige
+31 850293949
contact@all4people.nl
Henk Hoogardie all4people

Henk Hoogardie

Managing Partner | HRM
+31 6 39 88 42 00
henk.hoogardie@all4people.nl

Marcel Tijdhof

Managing Partner | HRM
+31 6 15 16 99 89
marcel.tijdhof@all4people.nl

Silver Advocaten

Kennispartner Juridisch advies
+31 416 650 086
contact@all4people.nl

Gaan we samen aan het werk?

Neem Contact Op