• Alle HR services op één plek
  • Binnen 1 werkdag antwoord op jouw vraag!
  • Klantbeoordeling 4,7/5
bel ons
Ons Team

Wij van all4people

Wij pakken de zaken anders aan. Verwacht van ons geen dure woorden en ingewikkelde termen. Als we heel eerlijk zijn: we houden niet van gedoe, gezeur of gerommel.

In plaats van die 3 G’s, hanteren wij liever de 4 P’s:
✓ Persoonlijke Interesse
✓ Praktisch
✓ Perspectief
✓ Prijs/Kwaliteit in een gezonde verhouding

All4people helpt bedrijven op een nuchtere wijze bij HR, Verzuim, Outplacement, Tweede Spoor en Loopbaanbegeleiding. Omdat we kennis hebben van het gehele palet, kunnen we totale ontzorging bieden op alle HR-thema’s.

José Dingemans

Casemanager verzuim
+31 6 13 76 25 48
jose.dingemans@all4people.nl

Sandra Blokker

Coördinator verzuim | Senior Casemanager verzuim
+31 5 82 01 45 84
sandra.blokker@all4people.nl
Hanneke Luttikhuis all4people

Hanneke Luttikhuis

HR-adviseur | Casemanager verzuim
+31 6 10 26 82 76
Hanneke.luttikhuis@all4people.nl

Ingrid Legius

HR-Adviseur | Casemanager verzuim
+31 6 81 98 59 35
ingrid.legius@all4people.nl
Pascale Cuny all4people

Pascale Cuny

HR-Adviseur | Casemanager verzuim
+31 6 18 80 13 22
pascale.cuny@all4people.nl
Marijke Swinkels all4people

Marijke Swinkels

Loopbaancoach | 2eSpoor
+31 6 21 68 52 03
marijke.swinkels@all4people.nl

Tim Ficken

Medewerker HR, verzuim en re-integratie
+31 6 38634289
tim.ficken@all4people.nl

Mandy Vorsteveld

Loopbaancoach | 2eSpoor | Casemanager verzuim | Taakdelegatie
+31 6 29 53 25 25
mandy.vorsteveld@all4people.nl

Charlotte de Raad – Vorstenbosch

Casemanagerverzuim taakgedelegatie
+31 85 3030949
charlotte.deraad@all4people.nl

Angelique van Gils

Loopbaancoach | 2eSpoor
+31 6 16 13 87 43
angelique.vangils@all4people.nl
Jan Roovers all4people

Jan Roovers

Loopbaancoach | trainer
+31 11 34 60 29
jan.roovers@all4people.nl

Caroline Oudakker

Loopbaancoach | 2eSpoor | Mediator
+31 6 53 68 41 26
caroline.oudakker@all4people.nl
all4people

Justyna Smits – Fic

Vertaalster verzuim en HR Pools en Russisch
+31 85 303 0949
justyna.smits-fic@all4people.nl

Tomas de Rooij

Casemanagerverzuim taakdelegatie | HR-adviseur
+31 6 41 97 62 97
tomas.derooij@all4people.nl

Roy Jansen

Loopbaancoach | 2eSpoor
+31 6 39 54 85 42
roy.jansen@all4people.nl
Nicole Swinkels all4people

Nicole Swinkels

Loopbaancoach | teamcoach
+31 6 29 52 50 57
contact@all4people.nl

Pierre Zant

Loopbaancoach
+31 6 49 65 35 08
pierre.zant@all4people.nl

Aphra Rekker

Arbeidsdeskundige
+31 6 46 38 06 96
contact@all4people.nl

Joop Schuurmans

Loopbaancoach | Trainer
+31 6 38 59 12 36
joop.schuurmans@all4people.nl

Tim Thijssen

Arbeidsdeskundige
+31 850293949
contact@all4people.nl

Sandra Mostert

Coach | Adviseur | Trainer
+31 6 47 16 36 65
contact@all4people.nl

Rob van Rijswijk

Arboarts
+31 850293949
contact@all4people.nl

Vinay Paragh

Bedrijfsarts
+31 85 30 30 949
contact@all4people.nl
Maarten van Gils all4people

Maarten van Gils

Bedrijfsarts
+31 850293949
contact@all4people.nl

Bassem Kamzoul

Bedrijfsarts
+31 85 3030949
contact@all4people.nl

Monique Wiltink

Hogere Veiligheidskundige
+85 029 3936
contact@all4people.nl

Coert van Caem

Accountmanagement
+31 6 29 17 06 85
coert.vancaem@all4people.nl

Marcel Tijdhof

Managing Partner | HRM
+31 6 15 16 99 89
marcel.tijdhof@all4people.nl

Henk Hoogardie

Managing Partner | HRM
+31 6 39 88 42 00
henk.hoogardie@all4people.nl

Silver Advocaten

Kennispartner Juridisch advies
+31 416 650 086
contact@all4people.nl

Gaan we samen aan het werk?

Neem Contact Op